Działka budowlana, ul. Pogorzany

Pogorzany, Zabierzów, małopolskie

  • 999 000 zł
  • 1 359 m²
  • 735,10 zł/m²

Zdjęcie

Kacper

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Pogorzany

Pogorzany, Zabierzów, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

999 000 zł

1 359 m²

735,10 zł/m²

Działka budowlana, ul. Pogorzany

Zaktualizowane: 20 maja 2026

999 000 zł 1 359 m² 735,10 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 999 000 zł (735,10 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 359 m²
  •   kształt: nieregularny; teren zróżnicowany, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję sprzedaż wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1 359 m² położonej w Zabierzowie, w powiecie krakowskim. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem M3 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Kształt działki jest nieregularny, zbliżony do prostokąta - bardzo wygodny pod zabudowę, pozwalający swobodnie zaplanować bryłę domu, ogród oraz podjazd. Powierzchnia ponad 1 300 m² daje dużą elastyczność projektową. (...)

Agent

Kacper

+41 766 639...

+41 766 639 272

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kacper

+41 766 639...

+41 766 639 272

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kacper