Działka Zabierzów
Zabierzów, małopolskie
- 1 750 000 zł
- 5 272 m²
- 331,94 zł/m²
Dorota Kamińska
Skontaktuj się
Działka Zabierzów
Zabierzów, małopolskie
zaktualizowane:
18 kwietnia 2026
Działka Zabierzów
Zaktualizowane: 18 kwietnia 2026
1 750 000 zł 5 272 m² 331,94 zł/m²
-Media:
woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 750 000 zł (331,94 zł/m²)
- Działka: 5 272 m²
- Media: woda, odprowadzanie ścieków
- Źródło: biuro nieruchomości: MINT PROPERTY sp. z o.o., zaktualizowane: 18.04.2026
- numer ogłoszenia: 23416
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: os. Na Stoku, Zabierzów, krakowski, małopolskie
Opis nieruchomości
Duża działka z pozwoleniem na budowę - ZabierzówMożliwość podziału na mniejsze działki!*** Szukasz dużej działki budowlanej w pobliżu Krakowa pod budowę pięknej willi - ta oferta jest dla Ciebie *** MINT Property prezentuje na sprzedaż, położoną w Zabierzowie piękną, dużą działkę o łącznej pow. 5272 m² (M1U) do budowy dużej rezydencji z basenem i pięknym ogrodem.Istnieje też możliwość wybudowania np. (...)
505 452...
505 452 950