dowolna

Domy z aneksem kuchennym Zabierzów - Lista ofert sprzedaży i najmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

559 000 zł132 m² 4 234,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w kameralnej inwestycji w okolicy Zabierzowa. Dom W cenie mieszkania Ogrodzone osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

479 000 zł96 m² 4 989,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej mieszczący się w kameralnej inwestycji w okolicy Zabierzowa. Zamknięte osiedle zapewni spokój oraz bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamienna

Zabierzów,małopolskie

980 000 zł94 m² 10 411,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

O inwestycji: inwestycja składa się z dwóch etapów. I etap (zakończony) to 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i 4 domy szeregowe, natomiast II etap (zakończony) to 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

450 000 zł92 m² 4 905,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego na kameralnym osiedlu w Zabierzowie. Osiedle położne jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 550 000 zł221 m² 7 013,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Prime Property oferuje do sprzedaży nowoczesny dom, zaprojektowany i wykończony według indywidualnego planu w okolicach Zabierzowa. Dom o pow użytkowej ok. 200m2 posadowiony jest na ok.44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 699 000 zł221 m² 7 687,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 340 m²

Prime Property oferuje do sprzedaży nowoczesny dom, zaprojektowany i wykończony według indywidualnego planu w okolicach Zabierzowa. Dom o pow użytkowej ok. 200m2 posadowiony jest na 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamienna

Zabierzów,małopolskie

656 175 zł127 m² 5 176,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²

Inwestycja obejmuje 8 gotowych domów w za bu do wie bliźniaczej i 4 gotowe domy w za bu do wie szeregowej. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura, niebanalne elewacje oraz dostosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

870 000 zł207 m² 4 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zabierzów- dom pow.całkowita 207 m2.działka 12 ar.na parterze wiatrołap,hol,jadalnia, łazienka, kuchnia otwarta z salonem z wyjściem na taras.garaż.1 piętro-hol,3 pokoje,2 balkony,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom w Zabierzowie rok budowy 2008 działka 8 arów pięknie otoczona drzewami i tujami. Kontakt   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mostowa

Zabierzów,małopolskie

405 000 zł200 m² 2 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam do sprzedania dom jednorodzinny w stanie surowym położony w miejscowości Zabierzów, w bardzo malowniczym i spokojnym miejscu. Bardzo dobry i szybki dojazd z Krakowa (.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij