dowolna

Domy na sprzedaż Zabierzów - Oferty sprzedaży domów

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

880 000 zł257 m² 3 424,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Dom " pod sekwoją " wolnostojący, nowy, w cichej i spokojnej części Bolechowic. Dom wg projektu firmy archon został wybudowany na 8 a działce przylegającej do 20a działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

830 000 zł250 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 250m2 położony na pięknej, zagospodarowanej działce w cichej, urokliwej i spokojnej części Zabierzowa. Dom wewnątrz w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom na 3 a działce w centrum Zabierzowa Oferujemy do sprzedaży ładny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji nieopodal rezerwatu Skała Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

590 000 zł127 m² 4 654,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowoczesny dom na 2,9a działce w Zabierzowie Oferujemy do sprzedaży ładny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji nieopodal rezerwatu Skała Kmity w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 240 m2 usytuowany na pięknej 14a działce przy jednej z cichych i spokojnych ulic w centrum Zabierzowa. Na powierzchnie domu składają się 3 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

672 675 zł127 m² 5 307,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom na 4,08a widokowej działce w centrum Zabierzowa Oferujemy do sprzedaży ładny, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji nieopodal rezerwatu Skała Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

657 300 zł127 m² 5 185,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowoczesny dom na 3,67a działce w centrum Zabierzowa Oferujemy do sprzedaży ładny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji nieopodal rezerwatu Skała Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

656 175 zł127 m² 5 176,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Nowoczesny dom na 3,64a widokowej działce w centrum Zabierzowa Oferujemy do sprzedaży ładny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji nieopodal rezerwatu Skała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Lipowy Gaj

Zabierzów,małopolskie

590 000 zł92 m² 6 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Dom jednopiętrowy 92m z ogrodem + poddasze, wiata garażowa. Wysoki standard wykończenia. Do sprzedania w całości z wyposażeniem (tj. na zdjęciach). parter: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak na pograniczu Krakowa i Zabierzowa - data oddania budynku koniec 2017. Powierzchnia użytkowa 98 m2 + wiata garażowa. Działka 4 ary. Budynek wykonany w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

180 000 zł70 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do prezentacji domu na sprzedaż zlokalizowanego w miejscowości Radwanowice w gminie Zabierzów. Jest to dom wolnostojący do remontu o powierzchni około 70 m 2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

460 000 zł195 m² 2 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom w Zabierzowie położony w niedużej odległości od centrum Zabierzowa i około 4 km od zjazdu na obwodnicę Krakowa. Budynek został zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

980 000 zł337 m² 2 908,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

komfortowy, wygodny dom na 12 arowej działce w cichym spokojnym miejscu. Dom otacza piękny, zadbany ogród. Rozkład pomieszczeń: piwnica - 114m2 - garaż 49,4m2, kotłownia, pralnia i suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w Zabierzowie gotowy do wprowadzenia nie wymagający żadnych dodatkowych nakładów finansowych (oprócz ewentualnego odmalowania ścian), wykończony w 2006 r. 1 segment bliźniaka, na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

435 000 zł98 m² 4 438,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak na pograniczu Krakowa i Zabierzowa - data oddania budynku koniec 2017. Powierzchnia użytkowa 98 m2, działka 2,5 ara (ogródek ok. 2 arów). Budynek wykonany w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

255 000 zł211 m² 1 210,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:830 m²

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym - sprzedawana rozpoczęta budowa. Cena obejmuje fundamenty, wszystkie dokumenty I pozwolenia (o nic nie trzeba się już starać!) oraz działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

435 000 zł98 m² 4 438,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Działka budowlana (widokowa) o numerze ewidencyjnym 200 o pow. 700m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, trzykondygnacyjnym o łącznej powierzchni użytkowej ok 150m2. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

435 000 zł98 m² 4 438,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

425 000 zł98 m² 4 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak na pograniczu Krakowa i Zabierzowa. Powierzchnia użytkowa 98 m2, działka 2,5 ara (ogródek ok. 2 arów), podjazd z miejscami postojowymi (bez wiaty garażowej!). Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

465 000 zł107 m² 4 345,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak na pograniczu Krakowa i Zabierzowa. Powierzchnia użytkowa 98 m2 + wiata garażowa. Działka 5,2 ara. Budynek wykonany w tradycyjnej technologii z użyciem szlachetnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

610 000 zł330 m² 1 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania w Zabierzowie dom składający się z 2 segmentów połączonych garażami na działce o pow. 15,5 ara. Domy są wybudowane wg. projektu alga/ce firmy Styl. Każdy z domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

629 000 zł230 m² 2 734,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wolnostojący dom 6 km od Zabierzowie o powierzchni użytkowej 132m2 składający się z 5 pokoi, jasnej dużej kuchni i łazienki. Parter : otwarty salon + kuchnia, wiatrołap, hall, garaż 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 500 000 zł352 m² 4 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wolnostojący dom2 km od Zabierzowa o powierzchni użytkowej 352m2 składający się z 9 pokoi, jasnej dużej kuchni i 3 łazienek. Dom z 1994 roku po kapitalnym remoncie w 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania dom wolnostojący miejscowości Więckowice , gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 150m2 , pow. użytkowej 130m2 usytuowany na działce o pow. 10,5ara. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

289 000 zł160 m² 1 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni netto (powierzchnia wszystkich pomieszczeń) około 160 m2. Nieruchomość położona w przy trasie w Zabierzowie ,około 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

690 000 zł130 m² 5 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący dom 4 km od Zabierzowa o powierzchni użytkowej 130m2 składający się z 4 pokoi, jasnej dużej kuchni i 2 łazienek. Parter : otwarty salon + kuchnia, łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

360 000 zł134 m² 2 686,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Okolice Zabierzowa-dom wolnostojący o powierzchni 134m2 na działce 6 arowej. Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, 2 łazienek i garażu. Budowany w technologi tradycyjnej, do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Wolnostojący dom w Zabierzowie o powierzchni użytkowej 171 m2 składający się z 5 pokoi, jasnej dużej kuchni i łazienki. Parter: wiatrołap hol wejściowy salon gabinet kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wolnostojący dom 6 km od Zabierzowa o powierzchni użytkowej 140m2 składający się z 5 pokoi, jasnej dużej kuchni i łazienki. Parter : salon, kuchnia, pom. gospodarcze Poddasze: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zabierzów koło Krakowa - Oferujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, kryty dachówką z garażem jednostanowiskowym, o powierzchni 190 m2, zlokalizowany na 8 arowej działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 375 m2, 3 kondygnacyjny w ostatniej linii zabudowy pod lasem. Przyziemie (145m2, wysokość 300 cm), które jest do dowolnej aranżacji w tym garaż (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do remontu z możliwością rozbudowy, powierzchnia 50 m2, pokój, łazienka i przedpokój oraz garaż. Istnieje możliwość rozbudowania domu oraz adaptacji poddasza. Dom z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Nowoczesny dom w Zabierzowie z dala od sąsiadów, z jednej strony graniczy z rzeką. Powierzchnia domu 210 m2: dwa salony, dwie kuchnie, sypialnia z salonem kąpielowym, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 350 000 zł436 m² 3 096,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

sprzedaż , Dom wolnostojący jednorodzinny do wykończenia, gm. Wielka Wieś, bolechowice. Niebanalny dom dla wymagających-436m2. Stan deweloperski, bez elewacji, wszystkie instalacje, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rodziny Poganów

Zabierzów,małopolskie

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 190 m2,znajdujący się na 8 arowej działce. Nieruchomość wybudowana w 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

425 000 zł98 m² 4 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

850 000 zł127 m² 6 692,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom do zamieszkania, o powierzchni ok. 127 m2, zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej. Rozkład pomieszczeń:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij