dowolna

Domy przy lesie Zabierzów - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

990 000 zł101 m² 9 801,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oddane do użytku! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej,( dom jednorodzinny dwu-lokalowy) usytuowany na nowoczesnym osiedlu w malowniczej miejscowości Ujazd. ( gmina Zabierzów).

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł450 m² 7 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy do sprzedaży Reprezentacyjną , Komfortową rezydencję na ciekawej , zagospodarowanej i zadbanej działce o powierzchni 35a w doskonałej lokalizacji , w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Numer telefonu do kontaktu: 886_356_622 zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł122,50 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Ekologiczne domy w Zabierzowie pod Krakowem przy Balicach bez prowizji i podatku pcc Ekologiczne domy w zabudowie bliźniaczej usytuowane na kameralnym osiedlu 6 domów przy lesie i drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej. Stan deweloperski! Odbiór 2027! Kup w atrakcyjnej cenie! Dom o powierzchni całkowitej 83,2 m (81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków kupujących z poza ue, wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł149 m² 7 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny o pow. użytkowej ok.149 m2 z garażem położony w miejscowości Rząska, gmina Zabierzów - na granicy z Krakowem. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł109 m² 9 174,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nowoczesne Domy Premium w Otoczeniu Natury Zabierzów Zapraszamy do zakupu jednego z **6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej**, zlokalizowanych na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100,60 m² 9 940,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zabierzów - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 3.7 ar, budowa zakończona, 2 miejsca postojowe, w pobliżu Lasu Zabierzowskiego Dom wybudowany wg. projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł84 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł64,55 m² 11 618,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Prezentuję kolejny etap, który jest kontynuacją niedawno powstałego osiedla Nova Pasieka, położonego w Zabierzowie, zaledwie 5 min od stacji pkp i p&r. Nowy, kameralny etap składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł108 m² 9 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom w Zabierzowie - Standard premium - Widok na Las Szukasz nowoczesnego domu, który łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do Krakowa? Prezentujemy ostatni, najlepiej usytuowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z pięknym widokiem o pow.130m2, zlokalizowanego w Zabierzowie w sąsiedztwie lasu. Lokalizacja: to idealne miejsce dla osób,.