dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zabierzów

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 300 000 zł232 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Duży dom pod krakowem, zabierzów, działka 8 arów, 5 sypialni, garaż, duże piwnice lokalizacja: dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 946 zł147,58 m² 8 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Budynek 6 -powierzchnia użytkowa 147,58m2 *dodatkowe miejsce postojowe W cenie* nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 430 zł147,58 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Dostępny! Szukasz innego domu? Zapytaj o dostępność! budynek 7 - połowa bliźniaka powierzchnia użytkowa 147,58m2 nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

147,58 m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Rezerwacja! Szukasz innego domu? Zapytaj o dostępność! budynek 8 połowa bliźniaka powierzchnia użytkowa 147,58m2 nowa inwestycja blisko centrum zabierzowa! ,domy w Zabierzowie, to projekt 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł45,60 m² 10 942,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 600m od przystanku skm w Zabierzowie Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45 m Zabierzów Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

990 000 zł101 m² 9 801,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oddane do użytku! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej,( dom jednorodzinny dwu-lokalowy) usytuowany na nowoczesnym osiedlu w malowniczej miejscowości Ujazd. ( gmina Zabierzów).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Zabierzów,małopolskie

879 000 zł101,61 m² 8 650,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Osiedle Więckowice etap II - gotowe domy zlokalizowane w Więckowicach gm. Zabierzów - tylko 13 km i 17 min od Galerii Bronowice w Krakowie, a od obwodnicy Krakowa tylko 7,5 km i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kamienna

Zabierzów,małopolskie

3 350 000 zł450 m² 7 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy do sprzedaży Reprezentacyjną , Komfortową rezydencję na ciekawej , zagospodarowanej i zadbanej działce o powierzchni 35a w doskonałej lokalizacji , w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Numer telefonu do kontaktu: 886_356_622 zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cena promocyjna 699000zł do końca 31.12.2025r. Oferujemy na sprzedaż ostatni dom zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zabierzów. Budynki o powierzchni użytkowej 65 m2 ( 80 całkowitej)na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zabierzów,małopolskie

790 000 zł1 492 m² 529,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W zabierzowie tylko 15 minut od Krakowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu działki budowlanej położonej w Zabierzów, ul. Wielkie Pola; działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

1 300 000 zł239 m² 5 439,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Magicvision oferuje do zakupu przestronną willę z ogrodem, zlokalizowaną w samym centrum Zabierzowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Zabierzów,małopolskie

1 250 000 zł122,50 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Ekologiczne domy w Zabierzowie pod Krakowem przy Balicach bez prowizji i podatku pcc Ekologiczne domy w zabudowie bliźniaczej usytuowane na kameralnym osiedlu 6 domów przy lesie i drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem w Tenczynku - luksus, przestrzeń i spokój blisko Krakowa Szukasz azylu, który łączy nowoczesny design z bliskością natury, nie rezygnując z szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka, ul. Krakowska

Zabierzów,małopolskie

1 800 zł470 m² 3,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia - oferta na wyłączność gw-5258 działka usługowa Lokalizacja: gmina Zabierzów, zabierzów, ul. Krakowska Opis nieruchomości: do wynajęcia działka o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

47 040 zł1 300 m² 36,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny, reprezentacyjny budynek biurowo-produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w zabierzowie przy ul. Krakowskiej z własną stacją trafo i dużym parkingiem/placem składowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

965 000 zł102 m² 9 460,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Kobylany gm.Zabierzów Ostatnie dwa budynki ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI - MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA W WEEKEND Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

40 000 zł935 m² 42,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo - produkcyjno - biurowy w Zabierzowie. Obiekt składa się z części magazynowej i biurowo - socjalnej - Powierzchnia całkowita 935 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 200 000 zł169 m² 7 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

OFERTA BEZ PODATKU PCC ZABIERZÓW - ZIELONA, SPOKOJNA OKOLICA DOM O METRAŻU 169 m2 PLUS OGRÓDEK Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, który charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Kamienna

Zabierzów,małopolskie

1 150 000 zł161,73 m² 7 110,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT MIESZKANIA DOM bliźniak w stanie deweloperskim 4 pokojowe w 2 poziomowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zabierzów,małopolskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny bliźniak Zabierzów | ogród | cisza i szybki dojazd do Krakowa Na sprzedaż ostatni dostępny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Zabierzów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom bliźniak, ul. Białych Brzóz

Zabierzów,małopolskie

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z pięknym widokiem o pow.130m2, zlokalizowanego w Zabierzowie w sąsiedztwie lasu. Lokalizacja: to idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 757 m² 540,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zabierzów, działki budowlane 17 ar Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działki o powierzchni około 17 ar w kształcie przybliżonym do prostokąta, znajdujące się w Rząsce przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 626 m² 464,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Zabierzowie przy ulicy Gazowej. Lokalizacja: działka znajdująca się na ulicy Gazowej w Zabierzowie koło Krakowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Polna

Zabierzów,małopolskie

435 000 zł1 240 m² 350,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowym planie zaznaczone jako tereny mu1 i częściowo zl, położone w Zabierzowie. Powierzchnie działek to:działka 1 - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

63,83 zł/m²47 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zabierzów- lokal do wynajęcia - w niedalekiej odległości od Lidla Lokal usługowy położony na pierwszym piętrze o pow. użytkowej 47m2 w miejscowości Zabierzów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Osiedle Na Stoku

Zabierzów,małopolskie

1 190 000 zł129 m² 9 224,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gotowy dom na zielonym osiedlu w Zabierzowie, zaledwie 15 minut od serca Krakowa. Lokalizacja Dom położony jest w urokliwej podkrakowskiej miejscowości Zabierzów. Okolica wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Radosna

Zabierzów,małopolskie

999 000 zł109 m² 9 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Zakończenie budowy 2025 Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej, zielonej okolicy w Zabierzowie. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Zabierzów,małopolskie

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim o projektowanej pow. użytkowej 122.5m 2 usytuowany na działce o powierzchni ok 3a. Standard wykończenia w skrócie: fundamenty żelbetowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

2 800 000 zł4 626 m² 605,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 46 a, z projektem pod budowę 6 domów w zabudowie bliźniaczej w Zabierzowie k. Krakowa. Inwestycja w trakcie procedowania pozwolenia na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Rodziny Poganów

Zabierzów,małopolskie

1 121 608 zł147,58 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowanych przy ulicy Rodziny Poganów w Zabierzowie. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Wielkie Pola

Zabierzów,małopolskie

850 000 zł84 m² 10 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 800 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana o pow. 1800 m2 położona w Zabierzowie k/ Krakowa. Dojazd do działki asfaltową, boczną drogą gminną. Ma kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.36m.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Leśna

Zabierzów,małopolskie

749 000 zł101 m² 7 415,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Przestronny lokal usługowy W zabierzowie idealny pod biuro, gabinet, usługi Prezentujemy funkcjonalny lokal na sprzedaż o powierzchni 101 m , położony w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 098 m² 287,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kształtna działka budowlana o powierzchni 3098 m2, położona w m. Ujazd gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz drogą prywatną ok.45m ( udział we współwłasności).

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

47,95 zł/m²146 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej o powierzchni ok. 150 m2 z przeznaczeniem na biuro, handel, usługi z własnym parkingiem, wejściem bezpośrednio z ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Wolnostojący dom z dużym ogrodem 20 minut od centrum Krakowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 322 m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 000 000 zł100,60 m² 9 940,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zabierzów - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 3.7 ar, budowa zakończona, 2 miejsca postojowe, w pobliżu Lasu Zabierzowskiego Dom wybudowany wg. projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 065 000 zł100,60 m² 10 586,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zabierzów - nowy dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 3.5 ar, 2 miejsca postojowe, w pobliżu Lasu Zabierzowskiego Dom wybudowany wg. projektu indywidualnego. Budowa.